Odtwarzacz

Aktualności

Piłka to sport brutalny :(

• autor: Marcin-1982, 2011-09-03 20:04

Piłka to sport brutalny...i wcale nie chodzi tutaj o sferę fizyczną, a o psychiczną. Przed meczem na bardzo
trudnym terenie chyba prawie wszyscy byli przekonani o czekających nas cięzkich warunkach jakie postawi Naprzód Sobolów. Tymczasem dyscyplina taktyczna, coraz lepsze zgranie zespołu pozwoliło nam prowadzić
do przerwy conajmniej 3 bramkami. Niestety...brak skuteczności, zimnej krwi nam przeszkodził. Wynik
brzmiał zatem 0-0. Po przerwie gra wygladała bardzo podobnie, kilka doskonałych sytuacji w tym jedna na
pustą bramkę i nic nie wpadło. Czego nie dokonaliśmy my, dokonał Sobolów, wykorzystując jedną z nielicznych
swoich kontr. Mecz skończył się przegraną 1-0, a mógł skończyć się pogromem Gospodyń...
Mimo wszystko możemy być zadowoleni z postawy zespołu i czekać na kolejne spotkania ligowe.