KS Wróblowianka Kraków - sekcja piłki nożnej kobiet - strona nieoficjalna

Decyzje dla nas ważne...

• autor: Marcin-1982, 2011-08-28 23:41

Jest godzina 23:41, po całym dniu działania, negocjacji, rozmów mogę powiedzieć, że jesteśmy bardzo blisko ważnej, ale myślę też, że najlepszej dla nas decyzji... :) Wyboru nowych barw klubowych. Brałem, biorę pod uwagę wszystkie za i przeciw. Liczę na Wasze zaufanie. Wiecie, że moje oddanie sprawie jest wielkie! :) Informacje końcowe w poniedziałek póznym wieczorem...A we wtorek trening! :) Godzina 18:30...miejsce w poniedziałek pózną nocą lub może lepiej rano! ;) Ewentualnie u Moni na Facebooku lub smskami! :)

Równocześnie bardzo dziękuję za udział w meczu pokazowym z okazji 40-lecia LKS Zielonka Gamar Wrząsowice.
Chciałem powiedzieć, że nasza gra bardzo się podobała. Szkoda tylko, że kilkanaście minut po naszym rozstaniu cały nasz zespół został poproszony przez Prezesa Klubu M.Podsiadłę o przyjęcie pamiątkowych przypinek klubowych dla każdej z Was. Zrobiłem to ja w Waszym imieniu zatem przypinki rozdam na treningu :)

Brak aktywnych ankiet.