KS Wróblowianka Kraków - sekcja piłki nożnej kobiet - strona nieoficjalna

NOWY ADRES STRONKI KLUBOWEJ

Nowy adres sekcji: www.zieloneczki-wrzasowice.futbolowo.pl

NOWY ADRES STRONKI KLUBOWEJ

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Nowy adres www :)

• autor: Marcin-1982, 2011-10-03 23:06

Z dniem 3.10.2011r. roku adres www.wroblowianka.futbolowo.pl należący do sekcji piłki nożnej kobiet przestaje działać. Wszystkich Zainteresowanych odsyłamy pod nowy adres www.zieloneczki-wrzasowice.futbolowo.pl

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!! :)

Punkty zostały w Morawicy!

• autor: Marcin-1982, 2011-10-02 20:10

Niestety w niedzielnym, wyjazdowym meczu ligowym (2.10.2011r.) z Moravią Morawica nasze Panie
przegrały 2-0 (0-0).
Skład naszych Pań: Biel - Kotarba, Góra, Komperda (C), Siwek - Gruchacz, Brzezińska, Markiewicz, Guzik
- Strózik, Wilczyńska oraz Dadał, Komarnicka, Rabiasz. W obwodzie zostały Blak, Lisowicz oraz Kucharczyk.

Najbliższa szansa na zdobycie pełnej puli już w najbliższą niedzielę:
Zielonka GAMAR Wrząsowice - Kolejarz Łódz, godz.11:00.

Do Morawicy po 3 punkty!!!

• autor: Marcin-1982, 2011-09-29 21:54

Z powracającymi już po kontuzjach, urlopach, wyjazdach Paniami nasz zespół z szeroką kadrą powinien wyjechać na najbliższe spotkanie ligowe z Moravia Morawica (k.Kielc).
Zbiórka na to spotkanie: niedziela godzina 7:15, wyjazd 7:30 - sklep Wrząsowice.
Godzina meczu: 11:00.
Stroje: białe Gegenbauer oraz białe z długim rękawem Vigo.
Obowiązkowo zabieramy także "jakikolwiek" dowód tożsamości.
Jedziemy w białych bluzach Ziny, do tego proszę zabrać ortaliony Selecta, bidony z napojem.

Wygrana :)

• autor: Marcin-1982, 2011-09-27 17:05

Po przegranej w Sobolowie nasze Panie przystąpiły do kolejnej potyczki ligowej zmotywowane.
Przeciwnikiem był solidny zespół MOSiR-u Sieradz, a nasza kadra choć nękana problemami
zdrowotnymi, wyjazdowymi czy szkolnymi podołała wyzwaniu i zwyciężyła ku radości bardzo
licznie zgromadzonej publiczności 3-2.

Zwycięstwo w tym spotkaniu dedykujemy małemu Cyprysiowi z okazji chrzcin (matką chrzestną
została nasza Dori nieobecna na meczu właśnie z tego powodu) oraz wspaniałej PUBLICZNOŚCI!

Brak aktywnych ankiet.